KONST / Litografier / Grafiska blad 9873719
nr 987 3719
Grafiska blad
efter Picasso, 64x49
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:52:39
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr